domek w SzczyrkuFerie nad morzem są najpopularniejszym sposobem spędzania wolnego czasu. Zaraz po nim są ferie w górach. Szczyrk jest piękną, malowniczą górską miejscowością, które turystom może zaoferować sporo atrakcji i festynów, które z pewnością zainteresują dzieci i młodzież. Co jeszcze jest takiego charakterystycznego w Szczyrku, aby przyjechać tu na ferie zimowe?

Niewątpliwie są to trasy narciarskie, na których najlepsze warunki panują w lutym. Tu młodzież, która uwielbia narty i snowboard mają do dyspozycji 30 wyciągów narciarskich i ponad 3,5 km oświetlonych. Ale nie samą rozrywką człowiek żyje, przecież trzeba też gdzieś spać!

Domek na ferie zimowe w Szczyrku zaprasza do wyremontowanych domków, które są aż 8-10 osobowe, więc młodzież będzie mogła przebywać razem. Swoim gościom i tym młodszym i tym starszym oferujemy smaczne dania oraz inne regionalne przysmaki. Często w czasie ferii zimowych organizujemy różne imprezy i ciekawe atrakcje turystyczne takie jak np., kulig. Zapraszamy do Szczyrku na ferie zimowe i nie tylko!