Trudno znaleźć osobę, której w pełni odpowiada pogoda widoczna za oknem. Przejmujące zimno i częste deszcze na każdego mogą działać deprymująco. Najdotkliwiej odczuwany jest brak światła słonecznego, wiele osób wychodzi do pracy w szarówce i wraca, gdy jest już ciemno. Koniecznie należy dlatego zadbać o odpowiednie oświetlenie i dostosować je do naszych potrzeb. Warto przy okazji zainwestować w nowoczesny system led Philips, Osram lub innego sprawdzonego producenta.

Obal mity

żarówki led philipsMimo niezaprzeczalnych zalet oświetlenia led Philips i innych renomowanych producentów, powszechnie w świadomości wielu osób występują liczne mity na temat. Znaczna większość z nich odnosi się wyłącznie do pierwszych egzemplarzy, które były dostępne na naszym rynku. Produkty znajdujące się obecnie w sprzedaży przedstawiają zupełnie inną jakość. Przede wszystkim należy rozwiać wątpliwości związane z trwałością tego typu oświetlenia. Wyroby led Philips (https://www.neoled.com.pl/pl/producer/Philips/87) oferują naprawdę długą żywotność, która nie tylko nie odbiega od poziomu klasycznych żarówek, lecz znacznie go przewyższa. Większy koszt zakupu w porównaniu do standardowych odpowiedników bez problemu zwraca się w trakcie eksploatacji. Nie należy się również obawiać awaryjności, która była dużą bolączką pierwszych modeli. Wyroby led Philips i innych renomowanych producentów zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, co zazwyczaj poświadczone jest dodatkową gwarancją i licznymi certyfikatami.

Zalety nowoczesności

Jedną z największych zalet oświetlenia led Philips jest jego niezwykła energooszczędność. Różnice w porównaniu do klasycznych rozwiązań zauważymy już na pierwszym rachunku za prąd. Dla wielu osób jest to najlepszy argument przemawiający za wymianą żarówek w swoim domu. Oświetlenie led posiada jednak inne liczne zalety, trudno wymienić wszystkie z nich. Szeroki wybór produktów dostępnych na rynku pozwala na dokładne dopasowanie barwy światła do naszych oczekiwań. Wbrew pozorom nie dominują wyłącznie chłodne, bez problemu znajdziemy żarówki, które rozświetlą pomieszczenie ciepłym światłem. Nie tylko barwę, ale i kształt możemy wybrać według naszych preferencji. Bardzo pozytywną cechą oświetlenia led jest ich wysoką kulturą pracy, nawet podczas długotrwałego działania nie osiągają tak wysokich temperatur jak żarowe. Nie wymagają w przeciwieństwie do halogenów czasu na rozruch i od razu po włączeniu są gotowe do pracy. Niemal nikt kto wypróbował oświetlenie led w swoim domu nie wrócił już do klasycznych rozwiązań.