Urządzając pokój dziecka, nie możemy zapomnieć o detalach. To one bowiem kształtują nastrój, wpływają na wygodę przebywania, a ich praktyczne zastosowanie okazuje się niezbędne podczas wielu dziecięcych zabaw. Optymalnie byłoby, gdyby można je było z łatwością utrzymać w czystości. A takie właśnie są dywany Lorena Canals.

Dywan – dlaczego warto go mieć?

dywanFunkcjonalny, ale zarazem estetyczny wizualnie. Taki musi być idealny dywan do pokoju dziecięcego. Kolorowy, utrzymany w bajkowym klimacie, pełniący podstawową rolę dekoracyjną. To jednak nie wszystko. Okazuje się niezbędny, gdy maluch zaczyna raczkować lub stawiać swoje pierwsze kroki. Wówczas amortyzuje upadki, o które jak wiadomo nie trudno. Nie wspominając już o tym, że stanowi wygodne miejsce do różnorakich zabaw. Nie ma znaczenia, czy malec buduje z klocków, układa puzzle czy maluje. Potrzebuje miękkiego i jednocześnie izolującego podłoża.

Bogaty wybór

Wybór odpowiedniego modelu dywanu do pokoju dziecięcego nie może być jednak kwestią przypadku. Podczas, gdy rodzice pochłonięci będą wyszukiwaniem produktu spełniającego najwyższe standardy jakościowe, tak uwagę maluchów będą przykuwać różnobarwne detale. Nie ma znaczenia, czy wybierzemy wełniane, bawełniane czy akrylowe dywany – w każdym przypadku dywany Lorena Canals zaspokoją nasze oczekiwania, co do posiadania najlepszego - pod kątem jakości - produktu. Dostępne w różnych wzorach, kolorach, kształtach i rozmiarach. Z jednej strony rozkoszujące nasze zmysły miękkością, puszystością i delikatnością, z drugiej zaś w pełni bezpieczne dla małych użytkowników. Zaprojektowane z myślą o delikatnej skórze dzieci.

Fenomen ich popularności

Dywan Lorena Canals to hit nie tylko wśród dzieci, ale przede wszystkim rodziców. Dlaczego? Powodów jest wiele. W szczególności na uwagę zasługuje bogata różnorodność wzornicza i kolorystyczna, stąd też znalezienie modelu dla chłopca, dziewczynki, nastolatka czy niemowlęcia nie stanowi najmniejszego problemu. Podobnie zresztą jak styl zastosowanej w pokoju dziecka aranżacji. W dalszej kolejności należy wymienić jakość wykonania. Grube i ciepłe, a także niezwykle trwałe i wytrzymałe. Wszystko to jest zasługą starannie wyselekcjonowanych materiałów użytych do produkcji i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Co więcej, dywany Lorena Calans tkane są ręcznie, przy zastosowaniu naturalnych barwników i materiałów. I co ważne – łatwe w utrzymaniu czystości. Można je bowiem prać w pralce!