Stacjonarny rower treningowy – ćwicz przed telewizorem

Najgorsze są początki. Śmiało mogą o tym powiedzieć wszyscy, którzy w jakiś sposób chcą zmienić swoje życie i zacząć robić coś ze swoją sylwetką lub stanem konta. Czy to oznacza, że później będzie łatwiej? Oczywiście, że tak! Z czasem każdy zaczyna zdobywać wiedzę na temat i zmieniać swoje standardowe przyzwyczajenia, dzięki którym wpadamy w zupełnie inną rutynę, niż do tej pory. Jak więc poprawić swoją kondycję, sylwetkę i stan zdrowia, bez wprowadzania inwazyjnych zmian, które będą kosztować nas ogromną ilość wysiłku? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak, w końcu obecna technologia oferuje nam takie narzędzia jak rowery stacjonarne, które pozwalają ruszać się i spalać zbędne kalorie bez wychodzenia z domu.

Limit czasowy i ilość spalonych kalorii

Żaden przyrząd nie powie ci ile spaliłeś naprawdę kalorii, w czasie określonego wysiłku. Jest to spowodowane brakiem informacji nt. takich elementów jak waga, zapotrzebowanie kaloryczne, wzrost, intensywność, stopień zaawansowania, zmęczenie, metabolizm i można tak wymieniać jeszcze długo. Są naturalnie produkty, które mogą przybliżyć te wartości, jednak nie są one nigdy w stu procentach dokładne. Przyjmuje się, że umiarkowana jazda rowerem przez godzinę może pozwolić nam na spalenie około 300-600 kcal, więc śmiało można już sobie pozwolić na dodatkowy posiłek! A co gdyby tak pedałować przed telewizorem, oglądając swój ulubiony serial? Jest to świetny pomysł, ponieważ nie tylko nie zauważymy nawet kiedy ta godzina minie, ale dodatkowo spalimy kalorie, nie zmieniając tak brutalnie swoich nawyków – po prostu dodamy do nich nowy element, który rozrusza nasze ciało!

rower treningowyRower stacjonarny do każdego domu!

Nawet jeśli posiadamy klasyczne modele rowerów i staramy się chodzić regularnie na siłownie, warto wyposażyć swoje mieszkanie w rower stacjonarny, który zabierze nam wymówki w dni, gdy nie chce się ruszać z kanapy lub łóżka na trening. Jakie najczęściej można usłyszeć wymówki? Oczywiście, że jest brzydka pogoda! Zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym, gdzie temperatury są coraz niższe, szybko robi się ciemno i często pojawiają się opady atmosferyczne – w takich sytuacjach, nie można już powiedzieć, że nie chce się wychodzić z domu, ponieważ jest mokro i zimno, bo trening można zrobić w salonie! Rower stacjonarny jest jednym z najtańszych akcesoriów domowych, ponieważ jego ceny zaczynają się już w granicach 250-300 złotych, więc każdy będzie mógł pozwolić sobie na taki element wyposażenia, rozpoczynając swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Zajrzyj na stronę https://www.topslim.pl/pol_m_SPRZET-FITNESS_Rowery-treningowe-177.html i wybierz najlepszy dla siebie model.