Kiedy warto kupić wiertarko-wkrętarkę?

Nawet jeśli nie masz duszy majsterkowicza i większość drobnych prac remontowych zlecasz różnej maści specjalistom, niedroga wiertarko-wkrętarka DeWalt może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem w Twoim domu. Z pomocą tego typu sprzętu możesz nawiercić otwory w ścianie, w płytach gipsowo-kartonowych lub płytach drewnianych. Poza tym narzędzie tego typu przyda Ci się również podczas skręcania mebli lub przy montażu różnego rodzaju domowych urządzeń. Wiertarko-wkrętarka przyspiesza tego typu prace i sprawia, że nie trzeba wkładać w nie dużej siły.

Jaką wiertarko-wkrętarkę kupić?

wiertarko-wkrętarka

W sprzedaży znajdziesz wiele narzędzi tego typu, różniących się od siebie nie tylko wielkością, mocą silnika, maksymalną ilością obrotów czy liczbą oferowanych funkcji, ale także rodzajem zastosowanego w nich zasilania. W przypadku urządzenia do zastosowań typowo domowych optymalnym wyborem będzie zakup akumulatorowej wersji tego typu sprzętu. Doskonałym przykładem takiego urządzenia może być akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DeWalt. Tego typu sprzęt gwarantuje wygodę podczas operowania urządzeniem w trudno dostępnych miejscach, jednocześnie oferując wystarczającą moc do nawiercenia niedużych otworów czy sprawnego wkręcania śrub różnego typu i wielkości. Kupując prostą w obsłudze wiertarko-wkrętarkę DeWalt do zastosowań domowych, zyskujesz pewność wysokiej niezawodności działa i dużej wydajności pracy tego typu urządzenia.

Do czego wiertarko-wkrętarka DeWalt może być używana?

Podstawowe prace, jakie możesz wykonać wiertarko-wkrętarką DeWalt w wersji akumulatorowej, to nawiercanie otworów w ścianach działowych, płytach GK, płytach drewnianych i ogólnie w drewnie. Tego typu wiertarka przyda się także przy skręcaniu mebli, montażu sprzętu RTV (na przykład przy dokręcaniu podkładki do telewizora) oraz wielu innych drobnych pracach instalacyjno-montażowych. Dzięki wiertarko-wkrętarce nawiercisz w ścianie otwór pod haczyk do powieszenia obrazu, w ciągu kilku chwil rozkręcisz obudowę laptopa czy skręcisz szafkę pod telewizor.