Ułatwienie dla rodziców

Wózki dziecięce Quinny Moodd to interesująca propozycja dla rodziców, którzy szukają wielofunkcyjnego akcesorium, które posłuży maluchowi od pierwszego dnia życia, aż do ukończenia 3,5 roku. Niebagatelnym ułatwieniem jest możliwość zamontowania nosidełka lub fotelika Maxi Cosi, będące sporym ułatwieniem podczas podróżowania z maluchem. Gdy smyk skończy pół roku, wózek można obrócić tyłem lub przodem do kierunku jazdy, zapewniając optymalną regulację wysokości oparcia. Ogrom akcesoriów dodatkowych sprawia, że wózek dziecięcy Quinny Moodd to ciekawa propozycja dla wielu osób poszukujących funkcjonalnych sprzętów, o pełnym wyposażeniu.

Popularność niektórych wózków

Co jeszcze wpływa na popularność tego modelu? Niewątpliwym atutem, bezpośrednio przekładającym się na komfort i wygodę użytkowania jest sposób pakowania oraz inteligentne funkcje, jak automatyczne rozkładanie przy użyciu jednego przycisku. Wszystko odbywa się jednym ruchem dłoni, za sprawą unikalnej sprężyny gazowej. Wysoka elastyczność oraz swoboda prowadzenia sprawia, że wózek nie przysporzy nam problemów w żadnych warunkach, każdego dnia utwierdzając wielu rodziców w przekonaniu, że dokonali najlepszego z możliwych wyborów. Funkcjonalność, umiejętne wyczucie stylu oraz oryginalny design – to atuty, jakimi niezaprzeczalnie charakteryzują się wózki dziecięce Quinny. Podkreślić należy również obecność inteligentnego systemu podróżnego 3 w 1. Wystarczy dodać nosidełko, aby model sprawdził się od pierwszych chwil życia maluszka i zapewniał szybką zmianę sposobu podróży – z samochodu do wózka lub odwrotnie.

[caption id="attachment_4621" align="aligncenter" width="300"]wózek dziecięcy Wózki dziecięce na: Mulan.pl[/caption]

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, wózek oferuje nam kompaktowe wyposażenie. Co zatem możemy znaleźć w zestawie? Wymienić w tym przypadku należy osłonę przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową, podręczny koszyk na zakupy o maksymalnym obciążeniu 5 kg, adaptery do nosidełek Maxi Cosi lub Bébé Confort Pebble, Airpump oraz zapięcie do parasolki. Wózki dziecięce Quinny Moodd wyróżniają się dwustronną regulacją siedziska. Oparcie początkowo można w całości opuścić, aby umożliwić optymalne warunki spacerowania dla noworodka, podczas gdy później swobodnie je obracać. Maluch zatem może w zależności od swoich preferencji podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Regulowane jest również oparcie na nóżki, co ułatwia maluszkowi komfortową drzemkę oraz rączka wózka, aby zapewnić rodzicowi optymalne warunki do jego prowadzenia.

Dodatkowym atutem jest wysoka jakość zastosowanego materiału, który wykazuje się dużą odpornością na zabrudzenia. Już nie musimy martwić się rozlanym piciem czy resztkami jedzenia, gdyż siedzisko nie przyjmuje brudu ani nie absorbuje wilgoci, stąd też wystarczy tylko przetrzeć zanieczyszczenie i nadal swobodnie podróżować.