Bycie rodzicem wcale nie należy do zadań najprostszych. Wychowanie to jedno, ale istotna jest także pielęgnacja i organizacja. Na szczęście powstało wiele produktów, które to te dwa ostatnie zadania niezwykle ułatwiają. Zapewnia to między innymi pewna amerykańska firma Skip Hop, która weszła na rynek z wieloma produktami, które udogadniają życie rodzica i jego pociechy. Do takich rzeczy należą między innymi torby Skip Hop.

Z myślą o potrzebach rodziców

dziecko w ramionach tatySkip Hop to firma, która powstała w roku 2003 w Stanach Zjednoczonych. Produkuje akcesoria dla dzieci i rodziców, a ich flagowym produktem są torby Skip Hop, które pasują do każdego wózka. Firma na rynek wprowadziła rzeczy funkcjonalne i innowacyjne, które w sposób łatwy i przyjemny pomogły opiekunom – dzięki tym torbom - zorganizować najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu.

Projektanci firmy sami są rodzicami i przy tworzeniu swoich produktów odwołują się do własnych doświadczeń. Tak też powstają rzeczy, które zapełniają lukę na polu akcesoriów dla dzieci i ich rodziców.

Torby Skip Hop – funkcjonalność i design

Torby Skip Hop to niewątpliwy hit tej firmy. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby z łatwością można było je dopasować do każdego rodzaju wózka dziecięcego. Są ładne, funkcjonalne, bezpieczne i do tego lekkie. Wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Torby do wózka są rzeczą niezastąpioną, bo to właśnie tam przechowujemy najpotrzebniejsze rzeczy, które mogą przydać się podczas podróży czy spaceru. Muszą więc być duże. Firma Skip Hop poszła o krok dalej i swoim klientom daje nie tylko przestronne, ładne torby o ciekawym designie, ale również wielu przegródkach, w których można zorganizować potrzebne rzeczy, a do tego są dostępne w dwóch podstawowych wzorach. Torby Skip Hop występują w tradycyjnym wzorze nawiązującym do dziecięcej estetyki oraz nowoczesnym, zdecydowanie przypominającym torebki, które kobiety noszą na co dzień. Te pierwsze wykonywane są z materiału, drugie z ekologicznej skóry. Ich wspólną cechą jest funkcjonalność, nowoczesność i innowacyjność. Torby wyposażone są w maty do przewijania, uchwyty dedykowane na zawieszenie smoczka, kieszenie na butelkę, specjalne przegrody, których jest aż dziesięć oraz – co najważniejsze – pasek torby, który można dostosować do różnych wielkości wózka, a także do codziennego noszenia.

Torby Skip Hop sprawią, że każdy spacer z dzieckiem będzie łatwiejszy i lepiej zorganizowany.