Wielbicieli gry piłkarzyki wokół nas nie brakuje. W korporacjach, obok konsoli i tablic do darta, to właśnie piłkarzyki pojawiają się coraz częściej, jako elementy wyposażenia tak zwanych „fun roomów”. Jednak rynek opcji jakie są dostępne jest bardzo szeroki i można na nim znaleźć rozwiązania niemal na każdą kieszeń, a także opcje z wysokiej półki dla zamożnych pasjonatów.
Najczęściej stoły do gry są jednak kupowane przez lokale gastronomiczne i puby, a także salony gier. Znacznie rzadziej trafiają one do domów prywatnych. Wśród modeli tak zwanych zarobkowych jest w czym wybierać. Profesjonalne stoły tego rodzaju(np. z http://www.bilard.pl/) pozwalają na grę dla maksymalnie 6 graczy jednocześnie. Jakimi cechami charakteryzuje się stół do gry mający służyć do celów zarobkowych?
Na górnych krawędziach stołu znajdują się aluminiowe profile. Pozwalają one na usztywnienie konstrukcji, a także zabezpiecza stół przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowe elementy takiego stołu to na przykład wrzutnik mechaniczny – można wybrać taki na monety lub na żetony. Pole gry zabezpieczone jest szybą hartowaną odpowiedniej grubości. Ma to zapobiegać zabrudzeniom i zniszczeniom pola gry. Odpowiedni stół posiada również figurki z prętem. Które nie są skręcane, ale wulkanizowane. Dodatkowe elementy istotne dla trwałości produktu to trwałe i stabilne metalowe nogi. Z elementów funkcjonalnych dodane są manualny licznik goli oraz najczęściej zestaw kilku piłeczek. Z takim stołem można spokojnie oferować rozgrywki w piłkarzyki w każdym lokalu.