Poznaj zasady bycia fit

Od jakiegoś czasu panuje moda na bycie fit. Panie dbają o swój wygląd, odżywiając się zdrowo i ćwicząc. Każda kobieta chce czuć się dobrze w swoim ciele, ale niewiele z nas rodzi się z dobrymi genami, które pozwalają na jedzenie wszystkiego, na co ma się ochotę. Utrzymanie dobrej formy jest nie lada wyzwaniem, potrzebna jest do tego silna wola i konsekwencja. Lubimy patrzeć na metamorfozy innych ludzi, którzy odmienili swoje życie i z otyłych zmienili się w szczupłe, wysportowane osoby. Jednak obserwacja innych, to zdecydowanie za mało. Często przesuwamy rozpoczęcie diety, czy ćwiczeń w nieskończoność. Jak wiadomo pierwszy krok jest najtrudniejszy. Potrzebujemy bodźca, który sprawi, że zapragniemy zmienić nasze życie. Dla jednej osoby takim bodźcem może być to, że nie mieści się już w ulubione spodnie, dla innej zbliżające się ważne wydarzenie, dla większości mogą to być postanowienia noworoczne. Nie ważne, jaki był powód decyzji o zmianie trybu życia, po prostu trzeba zacząć. Bycie fit to przede wszystkim odpowiednia dieta z wykorzystaniem wyrobów renomowanych marek, Sante produkty fit wprowadziło już wiele lat temu. Żywienie to nie wszystko musimy zadbać także o regularny ruch.

Zdrowe odżywianie kluczem do sukcesu

sante produkty

Stara prawda mówi, że zdrowa dieta to 70% sukcesu, ćwiczenia to zaledwie 30%, dlatego chcąc być fit, musimy przede wszystkim dobrze się odżywiać. Należy wyeliminować te składniki, które są szkodliwe dla organizmu i powodują tycie, zamieniając je na zdrowsze, noszące logo Sante produkty od lat słyną z dobrego składu. Bardzo ważnym jest picie dużej ilości wody, która oczyszcza organizm z toksyn i sprzyja odchudzaniu. Powinniśmy pić minimum 2 litry płynów dziennie. Z diety zdecydowanie musimy wyeliminować słodycze, fast foody, alkohol, gazowane napoje. Do jadłospisu należy wprowadzić zdrowe produkty zawierające dużo błonnika takie jak: warzywa, owoce, płatki owsiane i kasze. Dużą ilość błonnika znajdziemy w wyrobach firmy Sante produktach, które są wytworzone tylko z naturalnych składników. Przechodząc na zdrowy styl życia, będziemy zmuszeni dokładnie czytać etykiety produktów, ponieważ wiele towarów z napisem light, jest bardziej kalorycznych niż normalne. Wybierając noszące logo Sante produkty mamy pewność, że są one przeznaczone dla osób dbających o swoje zdrowie. Wszystkie tworzone przez Sante produkty powstają z wyselekcjonowanych składników, bez zawartości cukru i ulepszaczy smaku.

Ruch to zdrowie

Regularne ćwiczenia są niezbędne do utrzymania smukłej sylwetki. Ludzie, którzy uprawiają jakieś sporty, chorują rzadziej, dlatego tak ważnym jest, żeby co najmniej 3 razy w tygodniu ćwiczyć około godziny. Ćwiczenia aerobowe sprawią, że nasze ciało stanie się jędrne. Podczas treningu wytwarzają się endorfiny, hormon szczęścia, dzięki nim nasze samopoczucie staje się lepsze. Już po kilku dniach regularnego ruchu z pewnością poczujemy dodatkowy zastrzyk energii. Szeroki wybór oferowanych przez Sante produktów sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie towary do przygotowania dietetycznych posiłków na cały dzień zarówno dla wytrawnego sportowca, jak i początkującego.