Praca przy komputerze oraz kontakt z urządzeniami emitującymi niebieskie światło negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Boląca głowa, oczy, zatoki i uczucie chronicznego przemęczenia okazuje się smutną codziennością. Czy jednak trzeba się temu tak bezwiednie poddać? Ulgę w tych dolegliwościach przyniosą opaski na oczy z solą himalajską, które w prawidłowy sposób pozwolą zregenerować się tkankom, a przez to uzyskać widoczną poprawę komfortu życia.

Sól himalajska zdrowia doda!

O nieocenionych właściwościach soli himalajskiej wie z pewnością wielu. Udowodniono, że wywiera pozytywny wpływ na organizm, skórę i ogólne samopoczucie człowieka. Posiada umiejętność oczyszczania i usuwania organizmu z toksyn. Okazuje się pomocna w walce z problemami ginekologicznymi, infekcjami, zapaleniem stawów, trądzikiem, łuszczycą czy grzybicą. Zawiera aż 84 składniki mineralne, których potrzebuje człowiek, aby prawidłowo funkcjonować. Nic zatem dziwnego, że jej dobroczynne właściwości wykorzystali producenci opasek na oczy z solą himalajską.

Co warto o nich wiedzieć?

Opaski na oczy z solą himalajską – na jakie dolegliwości okażą się pomocne?Opaski na oczy z solą himalajską są całkowicie naturalne, przez co mogą być używane również przez osoby o wrażliwej skórze. Dotyczy to zarówno materiału wierzchniego (to bawełna OECO-TEX pochodząca z certyfikowanych upraw), jak i wypełnienia. Za sprawą starannie dopasowanego kształtu i rozmiaru, opaski na oczy z solą himalajską nie tylko zakrywają oczy, ale również oczodoły oraz fragment powierzchni czoła, zatok nosowych i policzków. Z uwagi na fakt, że są szczelne i uniemożliwiają dostęp światła, pozytywnie wpływają na relaks i regenerację, co powoduje wzrost produkcji melatoniny, dzięki czemu jesteśmy bardziej wypoczęci. Co więcej, znajdująca się wewnątrz sól himalajska charakteryzuje się szeregiem działań zdrowotnych. Przynosi ulgę przy bólach zatok – wystarczy ją podgrzać, aby zmniejszyć intensywność bólu i przy okazji udrożnić zatkane kanały przynosowe. Natomiast stosowana na chłodno, uśmierzy bóle migrenowe. Co godne podkreślenia, niezależnie od tego, czy opaska na oczy z solą himalajską będzie stosowana na ciepło czy zimno – przez długi czas utrzyma swoją temperaturę.

Dodatki

Dobroczynne walory opasek na oczy można wzbogacić dodatkowym wypełnieniem. Doskonale sprawdzą się płatki róż oraz zioła, takie jak: rozmaryn, eukaliptus, lawenda, macierzanka czy goździki. Wykazują się pozytywnym działaniem na górne drogi oddechowe, szczególnie na kanały przynosowe, które odblokowują, przynosząc ulgę w chorych zatokach. Co ważne, konstrukcja opasek na oczy z solą himalajską została tak opracowana, że w każdej chwili można wysypać jej zawartość i wymienić na nową.