Dzień ślubu to wyjątkowa i długo wyczekiwana chwila w życiu każdej kobiety. Nic zatem dziwnego, że branża ślubna oferuje nam tak wiele propozycji, zarówno jeśli chodzi o ubiór, dodatki, jak i liczne atrakcje. Nie inaczej jest w przypadku obuwia, o czym najlepiej dowodzi marka Baldowski. Fasony wykonane z wysokiej jakości skóry, będące uosobieniem piękna, elegancji i wyjątkowości. Na miarę ślubnych przygotowań. Co więcej, ich subtelna forma uzupełniona jest bezpretensjonalnymi walorami decydującymi o komforcie i wygodzie użytkowania, dzięki czemu nawet najdłuższa nocna zabawa, z licznymi tańcami i zabawami, nie spowoduje bolesnych otarć, podrażnień czy pęcherzy. Jakość zobowiązuje, czego najlepszym dowodem jest kolekcja ślubna marki Baldowski.

Szeroki wybór – dla najbardziej wymagających klientek

Kreacja ślubnaRosnące oczekiwania przedstawicielek płci pięknej sprawia, że producenci prześcigają się między sobą w tworzeniu coraz to bardziej finezyjnych projektów – na miarę współczesnej kobiety XXI wieku. W katalogu fasonów marki Baldowski odnajdziemy bowiem bogatą różnorodność wzorów i fasonów, począwszy od jasnych i pastelowych kolorów bieli, beży, złota, srebra, błękitu i brzoskwini. Skonstruowane tak, aby zapewnić stopie najwyższy poziom komfortu. Dla producenta nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się na kupno niebotycznie wysokich szpilek czy fasonu na subtelnym, niewysokim obcasie. W każdym przypadku to wygoda noszenia jest wyznacznikiem i jednocześnie synonimem jakości firmy Baldowski. Przyszłe panny młode mogą wybierać spośród szerokiego asortymentu modeli, począwszy od tych na bardzo wysokim obcasie, z platformą lub bez, jak również fasonów o niskim podwyższeniu.

Obuwie Baldowski idealne do ślubu

W kolekcji ślubnej idealną propozycję znajdą dla siebie pasjonatki minimalizmu i klasycznej elegancji. To z myślą o nich Baldowski przygotował projekty pozbawione ozdób czy innych dekoracyjnych akcentów, stawiających na elegancję w jej najszlachetniejszej oprawie. Czy to znaczy, że przedstawicielki płci pięknej, pragnące wyróżniać się z tłumu niecodziennym wizerunkiem, w asortymencie producenta nie znajdą dla siebie nic imponującego? Oczywiście, że nie! Marka dba o potrzeby wszystkich pań, stąd też w kolekcji ślubnej dumne miejsce zajmują fasony wykończone dekoracyjnymi elementami, począwszy od subtelnych koralików, po eleganckie kokardy usytuowane tuż przy noskach. To jednak nie koniec. Baldowski przekonuje, że obuwie na płaskiej podeszwie także może prezentować się okazale. Wystarczy tylko spojrzeć na klasyczne, ale oszałamiające w swej postaci baleriny, utrzymane w białej lub złotej kolorystyce, które dopełnią weselny wizerunek o niepozorny, ale stylowy dodatek!