Niebanalny banalny prezent na Walentynki

Pierwsze trzy miejsca na liście najbardziej banalnych prezentów na święta wyglądają następująco: słodycze, perfumy, biżuteria. Nie da się wymyślić już nic bardziej oklepanego… No, chyba że ugryziesz to z innej strony. Warunek jest jeden: musisz znaleźć coś naprawdę interesującego.

Niebanalna ozdoba na rękę

Srebrne lub złote elemenciki i łańcuszki, które oplatają się wokół nadgarstka? To już przeszłość. Zwykłe, standardowe bransoletki odchodzą powoli w cień. Na ich miejsce pokazują się te nieszablonowe, o ciekawszych kolorach i niezwykłym wykonaniu. Gdzie można takie znaleźć? Najlepiej poszukać ich w Picky Pica. Biżuteria srebrna w ich wykonaniu jest naprawdę niezwykła. Łańcuszki oplecione wokół różnokolorowych kawałków materiału to teraz nieprawdopodobny hit, podobnie zresztą jak cieniutkie rzemyki, żyłki i ozdobione zawieszkami czy koralikami sznureczki. Oferowana przez Picky Pica biżuteria srebrna wcale nie musi kojarzyć się z typowym Walentynkowym banałem. W Picky Pica biżuteria srebrna może mieć bardzo wiele różnych odsłon. Równie oryginalnie prezentują się naszyjniki i kolczyki. Koniec z nudą! Możesz wybierać i przebierać w kolorach, fasonach i rozwiązaniach, aż znajdziesz tę idealną opcję dla swojej ukochanej!

Perfumy dla najbardziej wybrednych

Perfumy czy woda toaletowa, nawet te z wyższej półki, to nie jest dobry prezent. Wszystko wskazuje na to, że po prostu nie został przemyślany, a darczyńca zwyczajnie wpadł do drogerii i kupił flakonik. Można jednak podejść do tego inaczej, decydując się na własną kompozycję zapachową, która najlepiej odda osobowość obdarowanej osoby. Tworzeniem ciekawych mieszanek zapachowych zajmuje się naprawdę wiele firm, dużo z nich wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzenia roślinnego. Możesz wybrać własną kompozycję nut głowy i serca, dodać szczyptę mocniejszych i delikatniejszych zapachów. A może właśnie kilka naturalnych olejków, które będzie można swobodnie łączyć, czy zestaw do stworzenia własnych kosmetyków naturalnych? Podpatrz, jakie kosmetyki królują na półce u Twojej ukochanej.

Słodycze – nie takie nudne

Prezentem, którym najmniej ukochana chciałaby być obdarowana, to słodycze. To najbardziej oklepany podarunek, banalny i niechętnie przyjmowany. Aura postanowień Noworocznych także nie sprzyja.  Jeżeli mimo wszystko Twoja ukochana kocha słodycze, warto podejść do takiego prezentu w niestandardowy sposób. Jaki? Podaruj jej kosz pełen ciekawych rodzajów słodyczy. W sieci jest wiele sklepów, które sprowadzają słodycze z różnych zakątków świata. Skomponuj własny kosz słodkości, a Twoja druga połówka na pewno się ucieszy. Prezenty mogą być nieszablonowe, pod warunkiem jednak, że trochę się wysilisz i poszukasz ciekawszych rozwiązań. Oferowana przez Picky Pica biżuteria srebrna, samodzielnie stworzone perfumy albo ciekawe skarpety to świetne rozwiązanie.