Zegar to obiekt, który znajduje się w każdym domu, czy też pomieszczeniu. Dzięki niemu, łatwo nam zorganizować plany, codzienne obowiązki, które będą ułożone w sposób naszego dziennego harmonogramu. Zegar to urządzenie do mierzenia czasu, z którego korzystają wszyscy ludzie. Między innymi przez to, że kształt oraz forma zegara stała się dość typowa oraz bardzo powszechna, każdy umie określić wygląd tradycyjnego zegara mieszczącego się na ścianie, czy też posiada w głowie znajomą postać budzika na stoliku nocnym. Czy zegar, z którego korzysta każdy musi wyglądać bez polotu oraz nudnie? Oczywiście, że nie! W dzisiejszym artykule przestawimy Wam kilka propozycji zegarów stojących jak i tych przeznaczonych na ścianę, która swoją prezentacją z pewnością wzbudzi zainteresowanie większości osób.

zegar

Elektroniczny budzik

Być może i tytuł nie jest w sobie zaskoczeniem, ale czy słyszeliście o budzikach, które zaczynają same chodzić po pokoju? Producenci, aby wynurzyć się spośród sporej konkurencji na rynku stosują równie inne zaskakujące elementy oraz unowocześnienia, które z tradycyjnym budzikiem, który wszyscy znamy nie ma nic wspólnego. Elektroniczne gadżety do odmierzania czasu oraz budzenia nas codziennie rano o określonej porze to między innymi modele jeżdżące, latające oraz czasem skaczące po podłodze. Ich unowocześnienie w postaci ruchliwości obiektu ma na celu zmusić nas do szybszego wstania oraz wyłączenia uciekającego budzika. Zegar w formie efektownej zabawki z pewnością sprawdzi się dla wszystkich młodych miłośników elektroniki oraz ciekawych przedmiotów w pokoju.

Zegary ścienne 3D

Aby wprowadzić nowoczesny wyraz zegara do domowego wnętrza, polecamy wypróbować modele, które składają się z osobno rozdzielonych części. Są to między innymi zegary, które po przyklejeniu liczb oraz wskazówek na ścianę stworzą niecodzienną prezentację. Elementy zegara do zakupu do przytwierdzania do ściany pozwalają na stworzenie własnego projektu oraz wyglądu ściany salonu, czy też sypialni. Zegary 3D z pewnością ożywią bladą ścianę i dodadzą jej nowoczesnego charakteru.

Zegary ścienne w niecodziennych rozmiarach

Kolejną propozycją ściennego zegara są modele w dużych rozmiarach, które poprzez swoją wielkość nie mogą zostać nie zauważone. Wielki rozmiar zegara sprawdzi się dla domowych ścian, które wcześniej w żaden sposób nie zostały wykorzystane oraz ozdobione. Pomimo dużej konstrukcji, zegar w nowoczesnym wydaniu jest bardzo cichy, który nie swoim przysłowiowym ‘’tykaniem’’ nie przeszkadza domownikom w codziennych obowiązkach.