Utarło się przekonanie, że koronka jest idealnym materiałem na wieczorne wyjścia. Jak się jednak okazuje, koronkowe bluzki z długim rękawem damskie stanowią równie ciekawą propozycję podczas dziennych stylizacji, o czym najlepiej przekonują nas projektanci, oferujący w swoich kolekcjach liczne modele wpisujące się w casualowy trend. Dlaczego warto wzbogacić nią zasobność swojej garderoby? Z kilku powodów. Przede wszystkim jest niezwykle kobieca. Żaden bowiem inny materiał nie jest w stanie dodać tak ogromnej porcji dziewczęcości, seksapilu i uroku. Jako, że występuje w różnych odsłonach, jej dopasowanie do osobistych potrzeb i preferencji nie stanowi najmniejszego problemu.

Bluzki z długim rękawem

bluzki z długim rękawem damskieDamska, koronkowa odzież w eleganckim wariancie, doskonale spełni się podczas wyjścia do teatru, opery czy spotkania biznesowego. Optymalnym wyborem będzie ta utrzymana w białej lub kremowej tonacji. Z uwagi na tak delikatną barwę, jej dopasowanie do różnorodnych stylizacji nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu, przy okazji dodając odświętnego wyrazu. Idealnym wyborem będą zarówno bluzki w całości wykonane z koronki, a także z jej delikatnymi akcentami. Jeśli jednak chcemy wykreować elegancki outfit, w szczególności powinniśmy wystrzegać się dużego dekoltu czy odkrytych ramion. Koronkowe bluzki z długim rękawem damskie zestawiajmy z ołówkowymi spódnicami, cygaretkami, marynarkami i kobiecymi szpilkami, a z pewnością nasz codzienny wygląd nabierze zupełnie innego charakteru.

W rockowej...

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, koronka nie tylko dopełni eleganckie stylizacje, ale również świetnie sprawdzi się na co dzień. Najbardziej z tego faktu zadowolone będą panie ceniące rockowe akcenty w swojej garderobie. Czarne, koronkowe bluzki z długim rękawem damskie, zestawione ze skórzaną ramoneską, dopasowanymi rurkami i motocyklowymi butami będą świadczyć o naszym zamiłowaniu do odważnych, modowych połączeń.

... i kobiecej odsłonie

Koronkę uwielbiają kobiety, ale również mężczyźni. Działa bowiem na ich zmysły, rozbudzając uczucie pożądania wobec jej użytkowniczki. Jeśli zatem pragniemy przykuć męskie spojrzenia, koronkową bluzkę z długim rękawem damską, koniecznie z dużym dekoltem połączmy z obcisłą spódnicą i wysokimi szpilkami.