Kabina prysznicowa do każdego wnętrza

Przez pierwsze lata budownictwa i aranżacji polskich wnętrz w latach dziewięćdziesiątych, bardzo żywa była debata na temat wyższości wanny nad brodzikami i kabinami prysznicowymi. W rzeczywistości bardzo często decyzja o zaaranżowaniu łazienki wraz z kabiną prysznicową podyktowana była niewielkim metrażem pomieszczenia przeznaczonego na łazienkę. W takich warunkach ustawienie wanny oznaczałoby na przykład zrezygnowanie z pralki automatycznej, która stała się podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Moda na kabiny prysznicowe z początku nie oznaczała jeszcze, że oferowane produkty będą wysokiej jakości oraz atrakcyjne wizualnie.

Dzisiaj jednak sytuacja na rynku jest zgoła odmienna i kabiny prysznicowe, brodziki czy baterie prysznicowe muszą nie tylko być tanie czy funkcjonalne, ale przede wszystkim – ładne. Producenci mają świadomość, że łazienki są coraz odważniej dekorowane i urządzane, często są też bardzo przestronne, a jednak właściciele nadal chcą zaaranżować je z kabiną prysznicową. Polski producent – firma New Trendy – oferuje kabiny do każdego wnętrza. Zarówno właściciele mniejszych, ciaśniejszych i nieforemnych łazienek znajdą dla siebie odpowiedni model, jak i szczęśliwi posiadacze kilkudziesięciometrowych łazienek.

kabina prysznicowa new trendyIdealna kabina prysznicowa?

Dla współczesnego klienta decydującego się na produkt jak kabina prysznicowa new trendy (https://projektlazienka.pl/pl/c/Kabiny-prysznicowe-New-Trendy/1261 ) bardzo istotne jest, aby była ona odpowiednio wkomponowana w pomieszczenie. A coraz częściej oznacza to, że jej ściany muszą być zaokrąglone. Przeważnie kabina od dwóch stron to po prostu ściana z płytek ceramicznych – zaś dwie kolejne ściany to szklana tafla i drzwi. Istotne jest, aby kabina prysznicowa new trendy optymalnie wkomponowywała się i wykorzystywała każdy centymetr kwadratowy przestrzeni, jednocześnie nie przytłaczając swoją wielkością reszty pomieszczenia. Dlatego też producenci starają się, aby te sam model kabin dostępny był zarówno w wymiarach 70, 80, 90, 100, 110 jak i 120 centymetrów. Możliwe jest jednak zawsze każdorazowo zamawianie kabiny o mniej popularnych wymiarach, dzięki czemu także posiadacze bardzo dużych łazienek mogą liczyć na dostęp do upragnionego modelu. Dla samego użytkownika mało istotne są takie aspekty jak montaż kabiny i brodzika, czy ich podłączenie do kanalizacji – przeważnie robią to firmy remontowe i wykończeniowe. Dla pracowników tych firm ważnym jest, że kabina prysznicowa new trendy posiada rozwiązania pozwalające na regulację przyścienną i jest lekka.

Na co zdecyduje się klient?

Ostatecznie klienci doceniają, jeśli produkt został pokryty dodatkową powłoką ochronną. Zarówno twarda jak i nietwarda woda, notorycznie zalewająca taflę kabiny prysznicowej, mogłaby bardzo źle wpływać na przezroczystość idealnie wypolerowanej tafli szkła. Magnetyczne uszczelki w drzwiach sprawiają, że otwieranie i zamykanie ich jest bardzo ciche i komfortowe, zaś chromowane okucia sprawiają, że kabina prysznicowa new trendy bez problemu wkomponuje się w praktycznie każdą współczesną aranżację łazienkową.