[caption id="attachment_4775" align="alignright" width="300"]buty Kotyl Buty Kotyl - buty idealne[/caption]

Od zawsze w społeczeństwie panuje przekonanie, że kobiety są istnymi kolekcjonerkami obuwia. Tymczasem wiele z nas pozwala sobie na zakupy butów rzadziej, stawiając na wyższą jakość, a co za tym idzie – również wyższą cenę. Sprawdźmy, jakie buty powinny znaleźć się w każdej kobiecej szafie, aby mogła ona nie tylko zachwycać doskonałym wyglądem, ale również odczuwać komfort przy każdej pogodzie oraz w każdej sytuacji.

Istnieją takie modele damskiego obuwia, które absolutnie każda kobieta powinna mieć pod ręką na wypadek jakichś okoliczności. Należą do nich buty Kotyl przeznaczone na różne pory roku, a także modele klasyczne oraz bardziej ekstrawaganckie. Warto wiedzieć, jak je pielęgnować, przechowywać oraz dobierać. Wiele sklepów internetowych oferuje pomoc w tym zakresie, np. http://visione.pl/firm-pol-1347907708-Buty-Kotyl.html.

Wiecznie modna skóra

Oczywiście większość butów Kotyl to obuwie skórzane, zaś skóra naturalna jest tym materiałem, za który nasze stopy szczególnie są nam wdzięczne. Buty skórzane dobrze dostosowują się do kształtu stopy, dodatkowo zapobiegając jej nadmiernemu poceniu czy minimalizując ryzyko rozwoju drobnoustrojów. Zwykle również skórzane buty Kotyl są droższe od modeli wykonanych z innych materiałów, m.in. dwukrotnie tańszej ekoskóry. Skóra jest dość wymagająca w pielęgnacji – powinna być regularnie natłuszczana, dodatkowo pielęgnowana poprzez przecieranie, usuwanie zanieczyszczeń (zwłaszcza zimą!). Nie może być intensywnie czyszczona ostrymi materiałami czy suszona przy źródłach ciepła. Świetnie jednak prezentuje się w przypadku butów Kotyl na szpilce, wygodnych kozaków zimowych czy botków.

Coś sportowego

Drugim rodzajem butów, które kobieta powinna mieć w swojej szafie, są buty sportowe. Tutaj rzecz jasna również można mówić o skórze, jednakże często są to także buty wykonane m.in. z siateczki mesh, która dobrze przepuszcza powietrze i świetnie nadaje się do joggingu w ciepłe dni. W przypadku butów sportowych każda kobieta powinna wybrać modele dostosowane do swojej aktywności, bo inaczej wyglądają buty idealne do joggingu, inaczej te do gry w piłkę nożną, a jeszcze inne dopasujemy na siłownię czy podczas fitnessu.

A może letnie?

Nie należy zapominać także o butach typowo letnich. W tym aspekcie buty Kotyl dla kobiet to przede wszystkim najróżniejsze sandałki z różnych materiałów, a także gustowne klapki, wśród których znaleźć można zarówno modele idealne na plażę, jak również zakładane podczas wyjścia do miasta. Wszystkie buty tego rodzaju powinny być dostosowane do kobiecej stopy oraz wykonane z materiałów, które nie wzmagają niepotrzebnie pocenia stopy.