Kobiety z krągłościami często martwią się, że nie są postrzegane w społeczeństwie pozytywnie, co tak na prawdę jest bardzo mylnym przekonaniem. Tak na prawdę tęższe kobiety są dzisiaj po prostu... modne! Nawet gwiazdy światowego kina nie wstydzą się już swoich niedoskonałości. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku. Musimy rozróżniać kobietę z krągłościami od kobiety, która jest najzwyczajniej w świecie gruba. Krągłe panie muszą mieć świadomość, że moda dla puszystych - https://bmc-zone.pl - jest nieco inna niż dla osób w rozmiarze 90 x 60 x 90. Nie jest to uwłaczanie ich kobiecości, ale kwestia estetyki i dobrego samopoczucia.

Co sprawi, że puszysta pani będzie czuła się atrakcyjnie?

Przede wszystkim bielizna. Warto kupować bieliznę modelującą, która zakryje niedoskonałości a jednocześnie uwypukli to, co na prawdę jest ładne. Taką bieliznę najlepiej kupować w sieci, chociaż stacjonarne sklepy także mają dość duży asortyment więc jest w czym wybierać. Kolejna sprawa to oczywiście sama odzież. Niepożądanym obrazem jest krągła kobieta w obcisłych ubraniach a już tym bardziej za małych! Nosząc rozmiar XXL trzeba kupować odzież właśnie taką, nie mniejszą. To w niczym nie pomoże. W przypadku odzieży moda dla puszystych ciągle krąży wokół luźnych, wygodnych, ale jednocześnie bardzo eleganckich ubrań.

moda XXLodzież dla puszystych

Moda i jeszcze raz moda! Dla Puszystych!

Krótkie sukienki? Dlaczego nie? Nogi puszystych kobiet często są niezwykle atrakcyjne więc dlaczego nie dodać sobie odrobinę kobiecości i poprawić tym samym swoją samoocenę. Gwarantujemy, że niejeden mężczyzna z pożądaniem oraz niejedna szczupła kobieta z zazdrością w oczach spoglądną na elegancką, krągłą kobietę, od której emanuje pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości. Co jednak z butami? Zaleca się chodzenie w szpilkach, ponieważ wydłużają i jednocześnie wysmuklają nogi. Stopa w wysokich butach prezentuje się atrakcyjnie a całość dodaje do kreacji przynajmniej sto punktów.

moda dla puszystych

Mieć kompleksy, czy nie?

Tak jak już wspomnieliśmy na początku. Trzeba mieć pewne rozgraniczenia pomiędzy kobietami krągłymi a grubymi. Znaczna nadwaga jest nieestetyczna i żadna moda tego nie zmieni, ponadto jest to niezdrowe dla ludzkiego organizmu. Krągła kobieta to taka, która ma piękne, proporcjonalne kształty. Jej twarz jest zadbana i promienna. Póki nie zagraża to zdrowiu nie warto katować się rygorystycznymi dietami. Pozostaje oczywiście jeszcze kwestia samopoczucia. Jeśli puszysta pani źle czuje się w swoim ciele to jak najbardziej warto się odchudzać. Kompleksów jednak mieć nie należy, bo kobiece kształty to nie powód do wstydu.