Auto to jedna z najcenniejszych rzeczy jaką mamy w swoim życiu. Koszt zakupu nowego auta (nawet używanego) jest bardzo duży. Dlatego należy zadbać o odpowiednie jego zabezpieczenie. Przydać się w tym może zabezpieczenie kluczyka Keyless, które cieszy się coraz większą popularnością.

Inteligentne zabezpiecznie

Dobre zabezpieczenie do autaTrzeba przyznać, że wraz z postępem technologicznym pomysłowość złodziei jest coraz większa. Pozwala im to niestety na kradzież aut w coraz bardziej wymyślny i bardziej wyrafinowany sposób. Teraz popularna stała się metoda "na walizkę". Jeżeli ktoś chce ochronić się przed zeskanowaniem kluczyka, to zabezpieczenie kluczyka Keyless będzie idealnym rozwiązaniem. Warto przekonać się, czy dane urządzenie jest dobre. W szczególności, że tego typu zabezpieczenie jest bardzo małe i nie wymaga noszenia przy sobie dodatkowych urządzeń. Zabezpieczenie kluczyka Keyless ma formę małego klipsa i i zakłada się je na baterię wewnątrz kluczyka-pilota. Jeżeli ktoś się boi, że przez to straci gwarancję na swój samochód - to nie nastąpi. Montaż tego urządzenia jest tak łatwy i wszyscy poradzą sobie z nim bez problemu, bez konieczności ingerencji w elektronikę samochodu. Nawet, jeżeli ktoś będzie zmieniał auto, to urządzenie zabezpieczające może bez problemu włożyć do nowego kluczyka, a stary bez najmniejszych uszkodzeń oddać nowemu właścicielowi pojazdu.

Solidne, polskie zabezpieczenia

Keylesss to polski produkt, a jak wszyscy wiedzą to warto inwestować w polskie marki, które sprawiają, że nasz rynek się rozwija. Tego typu zabezpieczenie pasuje do: KP16 – dla baterii o średnicy 16mm: CR1632 , CR1620 KP20 – dla baterii o średnicy 20mm: CR2032 , CR2025 , CR2016 KP24 – dla baterii o średnicy 24mm: CR2450 , CR2430 , CR2425. Trzeba przyznać, że obsługa tego urządzenia jest bardzo łatwy, więc nawet najzwyklejsi amatorzy poradzą sobie z zabezpieczeniem. Keyless włącza i wyłącza zasilanie pomiędzy baterią a kluczykiem. Wszystko włącza się tylko wtedy, kiedy właściciel samochodu będzie potrzebował użyć swój pojazd. Na czas postoju zasilanie będzie wyłączone. Producent tego zabezpieczenia zaleca, aby na czas noszenia kluczyka przy sobie, przechowywać go w kieszeni samodzielnie, bez dodatkowych twardych przedmiotów, breloczków i monet. W damskiej torebce należy go umieścić w osobnej kieszonce najbliższej zewnętrznej stronie, bez dodatkowych twardych przedmiotów obijających się o pilot. Dodatkowe przedmioty w kieszonce mogą wprowadzać dodatkowe wibracje utrudniające prawidłowe włączenie kluczyka.