Mamy dom lub mieszkanie umeblowane z gustem i smakiem. Czujemy się w nim dobrze, komfortowo, ale brakuje nam czegoś, co wzmocniłoby charakter naszego wnętrza. Szukamy dywanów, wycieraczek, narzut i wciąż mamy poczucie brakującego elementu układanki.

Dopełnić dom kropką nad "i"

Lubimy czuć swoją moc w otoczeniu przedmiotów, które zgromadziliśmy w naszym domu. Chętnie przechadzamy się po pokojach, dbamy o czystość i wygodę. Chcąc wzmocnić efekt siły wnętrz, wystarczy jeden mały trik w postaci deseczki lub obrazu z motywacyjnym plakatem do domu. Są one pchnięciem w stronę działania lub wzmocnieniem własnych przekonań. Łatwo możemy je zakupić przez stronę internetową np.: https://www.dekoori.pl/kolekcja/plakaty-motywacyjne. W starych wiejskich domach lub skansenach możemy znaleźć takie motywujące plakaty do domu w postaci białych płócien zawieszonych zwykle w kuchni. Na tych płótnach jest obrazek, zwykle składający się z niebieskiego konturu i takiego samego koloru napisu. Hasła brzmią: "Świeża woda zdrowia doda" bądź "Dzień dobry" itp. Obecnie przenieśliśmy takie sentencje na papier, drewno, plastik. Dodaliśmy nowe hasła, które motywują nas do dobrych uczynków, pozytywnych zachowań, pomagają nam wzmocnić się psychicznie, wywołać uśmiech itp. Motywujące plakaty do domu mają na celu zbudować silniejszy charakter wnętrza i nas samych. Demonstrować możemy także w ten sposób nasze poglądy.

Doskonały prezent

Wszelkie wzniosłe uroczystości, urodziny, rocznice, ślub itp. są doskonałym powodem, by wręczyć wyszukane motywujące plakaty do domu solenizantowi, jubilatom, Parze Młodych. Mogą stać się też wspaniałym prezentem na walentynki lub pod choinkę. Jeżeli w sklepie nie znajdziemy odpowiadającego nam hasła, możemy zamówić usługę na indywidualny napis.

Dobrze takie plakaty komponują się w stylowych restauracjach, kawiarniach, jadłodajniach. Wnoszą one do wnętrza wyszukany styl, nawiązujący do minionej epoki oraz folkloru, który obecnie jest bardzo modny. W biurze również może on być z powodzeniem wykorzystany, by zmotywować swych pracowników do większego zaangażowania  np. "Z każdym dniem powiększasz swój sukces". Pracownicy lubiąc swojego szefa, wręczają mu humorystyczny tekst o tym, iż on zawsze ma rację.

Powodów do zawieszenia na ścianie napisów, takich jak motywujące plakaty do domu, może być całe mnóstwo. Zależeć to będzie od naszych własnych potrzeb i chęci zademonstrowania swojego zdania bądź przekonań. Może to być również przekazanie wartościowych treści osobie, którą chcemy w ten sposób wyróżnić, podtrzymać na duchu lub zagrzać do walki, którą lubimy i cenimy. Wybierzemy wersję poważną albo humorystyczną, w zależności od sytuacji.