Istnieje kilka sposobów na to, jak poradzić sobie z małym dzieckiem, które wymaga ciągłej uwagi i nie można pozostawić go bez opieki nawet na kilka sekund. Producenci nosidełka babybjorn postawili na bezpieczeństwo i ergonomię noszenia. Co to znaczy? O tym poniższy tekst.

Maluszek tuż przy ciele

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało musi czuć bliskość ciała drugiej osoby. Dotyk jest największym stymulatorem rozwoju, dlatego też mamy używające nosidełka babybjorn szybciej nawiązują więź z dzieckiem od tych używających tradycyjnych sposobów. Produkt wykonany jest przez skandynawskich projektantów, którzy stawiają na bezpieczeństwo, wygodę i minimalizm. Minimalizm przejawia się w designie, który jest ubogi w jakiekolwiek elementy zdobienia natomiast jest on nadrabiany w inny sposób.

Masywna konstrukcja

Nosidełka babybjorn

znane są w świecie matek ze swojej rzetelności i dokładności wykonania. Idealnie sprawdzają się w domach, gdzie rodzice prowadzą aktywny tryb życia, a także preferują aktywną formę spędzania wolnego czasu. Nosidełko babybjorn idealnie sprawdza się podczas wykonywania codziennych czynności domowych, takich jak sprzątanie, gotowanie, a także podczas spacerów. Posiada dodatkową część, tak zwany zagłówek, który ma na celu utrzymanie główki dziecka w odpowiednim miejscu. Powstały one z myślą o najmłodszych maluszkach, które nie potrafią jeszcze trzymać samodzielnie główki. nosidełko babybjorn

Dla kogo taki gadżet?

Ten przedmiot nie zna płci ani granic wiekowych. Może być użytkowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Doskonale sprawdza się przy dzieciach, które od pierwszych dni życia przyzwyczajane są do bliskości ciała rodziców. Wspaniale sprawdzają się przy długich, weekendowych spacerach, kiedy to wystarczy spakować dziecko do nosidełka babybjorn i wyjść z domu. Produkt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju percepcji dziecka, dlatego że można je nosić na wszelkie możliwe sposoby. Jednym z ciekawszych sposobów, zarówno z punktu widzenia rodzica, jak i dziecka, jest stworzenie maluszkowi warunków do oglądania świata oczami dorosłego. Twarz maluszka powinna być zwrócona w przeciwną stronę niż do rodzica. Dzięki temu jest ono spokojniejsze podczas noszenia, ponieważ jego uwaga jest nieustannie czymś absorbowana. Nosidełko babybjorn jest tzw. must have każdego aktywnego rodzica.