Egoist.pl

Tylko Ty i dla Ciebie

iHouse SmartFaucet

| 2 Comments

Znalazłem na stronie engadget.com bardzo ciekawy projekt opierający się na wbudowanym systemie rozpoznawania twarzy. Dzięki temu np. w łazience możemy podejść do umywalki a kran rozpozna naszą twarz i puści wodę w temperaturze i pod ciśnieniem odpowiednim do naszych upodobań. Dodatkowo posiada wyświetlacz LED, który informuje nas o przychodzących mailach, pogodzie itd.

Wszystko fajnie do momentu aż przyjrzałem się zdjęciu reklamowemu..

Widzicie?!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co robi kupka kokainy i zwinięty banknot obok reklamowanego nowoczesnego kranu? :D

I jak do to możliwe, że autorzy engadget.com tego nie zauważyli?! :D

Ładna wpadka.. Żródło macie tutaj: engadget.com

2 Comments

  1. „wyświetlacz LED”? LED – Light-Emitting Diode – dioda elektroluminescencyjna, nie mylić z LCD – Liquid Crystal Display – wyświetlacz ciekłokrystaliczny (widoczny na załączonym obrazku). Ładna wpadka.

  2. Ponadto z tekstu źródłowego wynika, że to co informuje o mailach to ekran dotykowy (początkowo myślałam, że to zwykłe LCD), natomiast diody LED podświetlają strumień wody. Kokaina na zdjęciu robi mniejsze niż powyższy opis ;)

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*


Pozycjonowanie
Strona optymalizowana przez Traffic Trends
Pozycjonowanie, adWords, Social Media, Blogi